Uurroosters Muziek
Uurroosters Muziek
MEDEDELING: De uurroosters voor het schooljaar 2024-2025 worden in mei online geplaatst. Herinschrijven kan vanaf maandag 10 juni om 15u00. Inschrijven als nieuwe leerling kan vanaf woensdag 12 juni om 15u00.
Schooljaar 2023-2024
Alle uren onder voorbehoud
Uurrooster muziekinitiatie – 1e graad: 6- en 7-jarigen (2-jarig traject)
Vestiging | Klas | Lesmoment | Leerkracht | Bezetting |
---|---|---|---|---|
Dilbeek | 1.1 & 1.2 (°2017 & °2016) | Donderdag 17u00 - 18u00 | Lien Vanden Driessche | VOLZET |
Schepdaal | 1.1 & 1.2 D (°2017 & °2016) | Dinsdag 16u10 - 17u10 | VOLZET | |
Schepdaal | 1.1 & 1.2 D2 (°2017 & °2016) | Dinsdag 17u10 - 18u10 | ||
Dilbeek | 1.1 A (°2017) | Woensdag 14u00 - 15u00 | Lien Vanden Driessche | |
Dilbeek | 1.1 B (°2017) | Woensdag 16u00 - 17u00 | Lien Vanden Driessche | |
Dilbeek | 1.2 A (°2016) | Woensdag 15u00 - 16u00 | Lien Vanden Driessche | |
Dilbeek | 1.2 B (°2016) | Woensdag 17u00 - 18u00 | Lien Vanden Driessche |
Uurrooster muzieklab 2.0 jongeren – 2e graad: 4-jarig traject (vanaf 8 jaar)
Vestiging | Klas | 1e lesmoment | 2e lesmoment | Leerkracht | Bezetting |
---|---|---|---|---|---|
Dilbeek | 2.1 A (°2015) | Maandag 16u00 - 17u00 | Woensdag 16u00 - 17u00 | Laurence Derouf | |
Dilbeek | 2.1 B (°2015) | Dinsdag 16u00 - 17u00 | Vrijdag 16u00 - 17u00 | Jelle Van Dooren | |
Dilbeek | 2.1 C (°2015) | Woensdag 13u00 - 14u00 | Zaterdag 9u00 - 10u00 | Alice De Voght | |
Schepdaal | 2.1 D (°2015) | Maandag 16u10 - 17u10 | Donderdag 16u10 - 17u10 | Jelle Van Dooren | |
Dilbeek | 2.1 E (°2015) | Maandag 17u00 - 18u00 | Dinsdag 17u00 - 18u00 | Heidi De Nef | |
Dilbeek | 2.1 F (°2015) | Woensdag 13u00 - 14u00 | Donderdag 16u00 - 17u00 | Lien Vanden Driessche | |
Dilbeek | 2.2 A (°2014) | Maandag 17u00 - 18u00 | Woensdag 17u00 - 18u00 | Laurence Derouf | |
Dilbeek | 2.2 B (°2014) | Dinsdag 17u00 - 18u00 | Vrijdag 17u00 - 18u00 | Jelle Van Dooren | |
Dilbeek | 2.2 C (°2014) | Woensdag 14u00 - 15u00 | Zaterdag 10u00 - 11u00 | Alice De Voght | |
Schepdaal | 2.2 D (°2014) | Maandag 17u10 - 18u10 | Donderdag 17u10 - 18u10 | Jelle Van Dooren | |
Dilbeek | 2.2 E (°2014) | Maandag 16u00 - 17u00 | Dinsdag 16u00 - 17u00 | Heidi De Nef | VOLZET |
Dilbeek | 2.3 A (°2013) | Maandag 18u00 - 19u00 | Woensdag 18u00 - 19u00 | Laurence Derouf | |
Dilbeek | 2.3 B (°2013) | Dinsdag 18u00 - 19u00 | Vrijdag 18u00 - 19u00 | Jelle Van Dooren | VOLZET |
Dilbeek | 2.3 C (°2013) | Woensdag 15u00 - 16u00 | Zaterdag 11u00 - 12u00 | Alice De Voght | |
Schepdaal | 2.3 D (°2013) | Maandag 18u10 - 19u10 | Donderdag 18u10 - 19u10 | Jelle Van Dooren | |
Dilbeek | 2.4 A (°2012) | Maandag 19u00 - 20u00 | Woensdag 19u00 - 20u00 | Laurence Derouf | |
Dilbeek | 2.4 B (°2012) | Dinsdag 19u00 - 20u00 | Woensdag 15u00 - 16u00 | Laurence Derouf & Jelle Van Dooren | |
Dilbeek | 2.4 C (°2012) | Woensdag 16u00 - 17u00 | Zaterdag 12u00 - 13u00 | Alice De Voght | |
Schepdaal | 2.4 D (°2012) | Maandag 19u10 - 20u10 | Donderdag 19u10 - 19u10 | Jelle Van Dooren |
Uurrooster muzieklab 3.0 jongeren – 3e graad (3-jarig traject)
Uurrooster muzieklab 3.0 jongeren Jazz Pop Rock – 3e graad (3-jarig traject)
Uurrooster DJ-vaardigheden 4.0 jongeren Jazz Pop Rock – 4e graad (3-jarig traject)
Enkel leerlingen die de optie Jazz Pop Rock volgen, kunnen muzieklab 3.0 Jazz Pop Rock kiezen!
Vestiging | Klas | Lesmoment | Leerkracht |
---|---|---|---|
Dilbeek | 3.1 A (°2011) | Woensdag 17u00 - 18u00 | Kim Delcour |
Dilbeek | 3.1 B (°2011) | Vrijdag 19u00 - 20u00 | Jelle Van Dooren |
Dilbeek | 3.2 A (°2010) | Woensdag 18u00 - 19u00 | Kim Delcour |
Dilbeek | 3.2 B (°2010) | Vrijdag 20u00 - 21u00 | Jelle Van Dooren |
Dilbeek | 3.3 (°2009) | Woensdag 19u00 - 20u00 | Kim Delcour |
Dilbeek | 3.1 JPR (°2011) | Woensdag 14u00 - 15u00 | Frank James |
Dilbeek | 3.2 JPR (°2010) | Woensdag 15u00 - 16u00 | Frank James |
Dilbeek | 3.3 JPR (°2009) | Woensdag 16u00 - 17u00 | Frank James |
Dilbeek | 4.1, 4.2, 4.3, S.1, S.2 DJ (°2008, °2007, °2006, °2005, °2004) | Donderdag 19u00 - 21u00 | Jan - Willem Van De Maele |
Uurrooster muziektheorie – 3e graad (3-jarig traject) en 4e graad (3-jarig traject)
Vestiging | Klas | Lesmoment | Leerkracht |
---|---|---|---|
Dilbeek | 3.1, 3.2, 3.3, 4.1, 4.2, 4.3, S.1, S.2 (°2011, °2010, °2009, °2008, °2007, °2006, °2005, °2004) | Zaterdag 10u00 - 11u00 | Tim Mulleman |
Dilbeek | 3.1, 3.2, 3.3, 4.1, 4.2, 4.3, S.1, S.2 (°2011, °2010, °2009, °2008, °2007, °2006, °2005, °2004) | Zaterdag 11u00 - 12u00 | Tim Mulleman |
Dilbeek | 3.1, 3.2, 3.3, 4.1, 4.2, 4.3, S.1, S.2 (°2011, °2010, °2009, °2008, °2007, °2006, °2005, °2004) | Zaterdag 15u - 16u | Tim Mulleman |
Uurrooster groepsmusiceren jongeren
GROEPSMUSICEREN VOCAAL | Leerkracht | Lesmoment |
---|---|---|
Koor | Machteld Willems | vrijdag 18u – 19u |
GROEPSMUSICEREN INSTRUMENTAAL | Leerkracht | Lesmoment |
---|---|---|
Slagwerk ensemble | Katja Maes | zaterdag 11u – 12u |
Sax ensemble | Wesley Capiau | woensdag 18u – 19u |
Klarinet ensemble | Lieve Van Neyghem | zaterdag 14u-15u |
Fluit ensemble | Daniella Leleu | zaterdag 12u – 13u |
Koperensemble | Dennis Van Broeck | dinsdag 20u – 21u |
Strijkersensemble | Emma Rhebergen | zaterdag 11u – 12u |
Gitaar ensemble | Sofie Van de Velde | woensdag 14 – 15u |
4- tot 6-handig piano/2 piano’s | Katrien Heirwegh en Hiu-Man Chan | dag en uur af te spreken met de leerkrachten |
instrumentale ensembles | Daniella Leleu | dag en uur af te spreken met de leerkracht |
combo’s (ensembles jazz-pop-rock) | Wordt bepaald in september | dag en uur worden bepaald in september. De lessen worden gegeven op dinsdag, woensdag of donderdag |
Uurrooster muzieklab 2.0 volwassenen – 2e graad (3-jarig traject) vanaf 14 jaar
Vestiging | Klas | Lesmoment | Leerkracht |
---|---|---|---|
Dilbeek | 2.1 VW | Dinsdag 20u00 - 22u00 | Jelle Van Dooren |
Dilbeek | 2.2 VW | Dinsdag 18u00 - 20u00 | Heidi De Nef |
Dilbeek | 2.3 VW | Maandag 18u00 - 20u00 | Heidi De Nef |
Uurrooster muzieklab 3.0 volwassenen – 3e graad (3-jarig traject)
Uurrooster muzieklab 3.0 volwassenen Jazz Pop Rock – 3e graad (3-jarig traject)
Vestiging | Klas | Lesmoment | Leerkracht |
---|---|---|---|
Dilbeek | 3.1 VW,3.2 VW, 3.3 VW klassiek | Woensdag 20u15 - 21u15 | Kim Delcour |
Dilbeek | 3.1 VW JPR, 3.2 VW JPR & 3.3 VW JPR | Zaterdag 11u - 12u | Stijn Convents |
Uurrooster muziektheorie volwassenen – 3e graad (3-jarig traject) en 4e graad (3-jarig traject)
Vestiging | Klas | Lesmoment | Leerkracht |
---|---|---|---|
Dilbeek | 3.1, 3.2, 3.3, 4.1, 4.2, 4.3, S.1, S.2 (°2011, °2010, °2009, °2008, °2007, °2006, °2005, °2004) | Zaterdag 10u00 - 11u00 | Tim Mulleman |
Dilbeek | 3.1, 3.2, 3.3, 4.1, 4.2, 4.3, S.1, S.2 (°2011, °2010, °2009, °2008, °2007, °2006, °2005, °2004) | Zaterdag 11u00 - 12u00 | Tim Mulleman |
Dilbeek | 3.1, 3.2, 3.3, 4.1, 4.2, 4.3, S.1, S.2 (°2011, °2010, °2009, °2008, °2007, °2006, °2005, °2004) | Zaterdag 15u - 16u | Tim Mulleman |
Uurrooster groepsmusiceren volwassenen
GROEPSMUSICEREN VOCAAL | Leerkracht | Lesmoment |
---|---|---|
Koor klassiek | Machteld Willems | vrijdag 20u – 21u |
GROEPSMUSICEREN INSTRUMENTAAL | Leerkracht | Lesmoment |
---|---|---|
Slagwerk ensemble | Katja Maes | zaterdag 11u – 12u |
Sax ensemble | Wesley Capiau | woensdag 18u – 19u |
Klarinet ensemble | Lieve Van Neyghem | zaterdag 14u-15u |
Fluitchoir | Daniella Leleu | zaterdag 10u – 11u |
Koperensemble | Dennis Van Broeck | dinsdag 20u – 21u |
Strijkersensemble | Emma Rhebergen | zaterdag 11u – 12u |
Gitaar ensemble | Sofie Van de Velde | woensdag 14 – 15u |
4- tot 6-handig piano/2 piano’s | Katrien Heirwegh en Hiu-Man Chan | dag en uur af te spreken met de leerkrachten |
instrumentale ensembles | Daniella Leleu | dag en uur af te spreken met de leerkracht |
combo’s (ensembles jazz-pop-rock) | Wordt bepaald in september | dag en uur worden bepaald in september. De lessen worden gegeven op dinsdag, woensdag of donderdag |