UURROOSTER  muzieklab 2.0 - jongeren

2e graad: jongeren 8 - 11 jaar (4-jarig traject)           

uurrooster muziekinitiatie

1e graad: 6- en 7-jarigen (2-jarig traject)          

vestiging

klas

1e lesmoment

2e lesmoment

leerkracht

bezetting

Dilbeek

2.1 A

woensdag 13u - 14u

donderdag 16u - 17u

Lien

volzet

Dilbeek

2.1 B

dinsdag 17u - 18u

vrijdag 17u - 18u

Jelle

Dilbeek

2.1 C

woensdag 16u -17u

zaterdag 9u - 10u

Laurence

Schepdaal

2.1 D

maandag 16u10 - 17u10

donderdag 16u10 - 17u10

Jelle

Dilbeek

2.1 E

woensdag 14u - 15u

donderdag 17u - 18u

Alice

volzet

Dilbeek

2.1 F

dinsdag 16u - 17u

vrijdag 16u - 17u

Jelle

vestiging

klas

dag en uur 1e lestijd

dag en uur 2e lestijd

leerkracht

bezetting

Dilbeek

2.2 A

dinsdag 17u - 18u

woensdag 15u - 16u

Inge

Dilbeek

2.2 B

dinsdag 18u - 19u

vrijdag 18u - 19u

Jelle

Dilbeek

2.2 C

woensdag 17u - 18u

zaterdag 10u - 11u

Laurence

Schepdaal

2.2 D

maandag 17u10 - 18u10

donderdag 17u10 - 18u10

Jelle

Dilbeek

2.2 E

woensdag 13u - 14u

donderdag 16u - 17u

Alice

volzet

vestiging

klas

dag en uur 1e lestijd

dag en uur 2e lestijd

leerkracht

bezetting

Dilbeek

2.3 A

maandag 16u - 17u

dinsdag 16u - 17u

Inge

volzet

Dilbeek

2.3 B

woensdag 15u - 16u

donderdag 18u - 19u

Alice

Dilbeek

2.3 C

woensdag 18u - 19u

zaterdag 11u - 12u

Laurence

Schepdaal

2.3 D

maandag 18u10 - 19u10

donderdag 18u10 - 19u10

Jelle

vestiging

klas

dag en uur 1e lestijd

dag en uur 2e lestijd

leerkracht

bezetting

Dilbeek

2.4 A

maandag 17u - 18u

woensdag 14u - 15u

Inge

Dilbeek

2.4 B

dinsdag 19u - 20u

vrijdag 19u - 20u

Jelle

Dilbeek

2.4 C

woensdag 19u - 20u

zaterdag 12u - 13u

Laurence

Schepdaal

2.4 D

maandag 19u10 - 20u10

donderdag 19u10 - 20u10

Jelle

vestiging

klas

dag en uur

leerkracht

bezetting

Dilbeek

 2.1

maandag 18u30 - 20u30

Inge

volzet

Dilbeek

 2.2

woensdag 18u30 - 20u30

Inge

Dilbeek

 2.3

dinsdag 18u30 - 20u30

Inge

vestiging

klas

dag en uur

leerkracht

bezetting

Dilbeek

1.1 A

woensdag 13u - 14u

Laurence

Dilbeek

1.1 B

woensdag 15u - 16u

Laurence

Dilbeek

1.2 A

woensdag 14u - 15u

Laurence

volzet

Dilbeek

1.2 B

zaterdag 13u - 14u

Laurence

Dilbeek

1.1 + 1.2 

donderdag 17u - 18u

Lien 

volzet

UURROOSTER MUZieklab 3.0 - jongeren

3e graad: jongeren + 12 j (3-jarig traject)

vestiging

klas

dag en uur

leerkracht

bezetting

Dilbeek

3.1 A

woensdag 17u - 18u

 Kim

Dilbeek

3.1 B

zaterdag 11u - 12u

Jelle

Dilbeek

3.2 A

woensdag 18u - 19u

 Kim

Dilbeek

3.2 B

zaterdag 12u - 13u

Jelle

Dilbeek

3.3 

woensdag 19u - 20u

 Kim

Dilbeek

3.1 jazz-pop-rock* 

woensdag 14u - 15u

Frank

Dilbeek

3.2 jazz-pop-rock*

woensdag 15u - 16u

Frank

Dilbeek

3.3 jazz-pop-rock*

woensdag 16u - 17u

Frank

Schepdaal

1.1+1.2 D

dinsdag 16u10 - 17u10

Lien 

volzet

Schepdaal

1.1+1.2 D2

dinsdag 17u10 - 18u10

Lien 

vestiging

klas

dag en uur

leerkracht

bezetting

Dilbeek

3.1+3.2+3.3 volwassenen

woensdag 20u15 - 21u15

Kim

*3.1, 3.2 en 3.3 jazz-pop-rock:

enkel leerlingen die in de 3e graad de optie jazz-pop-rock volgen, kunnen muzieklab 3.0 jazz-pop-rock kiezen.

UURROOSTERS MUZIEK Schooljaar 2021-2022 

voor muziekinitiatie, muzieklab 2.0, muzieklab 3.0, muziektheorie en muziekgeschiedenis

Alle uurroosters zijn onder voorbehoud 

UURROOSTER  muzieklab 2.0 - Volwassenen

2e graad: volwassenen (3-jarig traject)           

UURROOSTER MUZiektheorie - 3e graad

3e graad: +12 j  (3-jarig traject)

vestiging

klas

dag en uur

leerkracht

bezetting

Dilbeek

3.1+3.2+3.3 

zaterdag 10u - 11u

Tim

vestiging

klas

dag en uur

leerkracht

bezetting

Dilbeek

4.1+4.2+4.3

zaterdag 11u - 12u

Tim

Dilbeek

4.1+4.2+4.3

zaterdag 14u30 - 15u30

Tim

UURROOSTER MUZiektheorie - 4e graad

4e graad: +15 j  (3-jarig traject)

UURROOSTER MUZIEKGESCHIEDENIS

+15 J (3-jarig traject)

vestiging

klas

dag en uur

leerkracht

bezetting

Dilbeek

1e, 2e en 3e jaar

maandag 19u - 21u

Clara

UURROOSTER MUZieklab 3.0 - volwassenen

3e graad: volwassenen (3-jarig traject)